turna ultimate

Tournament Tecnifibre Kortowo Gentelman's Cup 2021/22 X tur 5 (2022-01)

Full information is available after login.log inregistration in TENIQOlearn more

Tournament takes place in the club

Kortowo Tennis Club Poznań

when

2022-01-15 11:00 - 2022-01-15 21:00 take part in tournament - registration for players

info

INFORMACJE:
TERMIN TURNIEJU >> 15 stycznia 2021
>> zapisy na www.teniqo.com do turnieju do piątku 14 stycznia do godziny 11:00
>> losowanie par deblowych oraz grup turniejowych, piątek 14 stycznia, godzina 12:30
>> kategoria mężczyzn 50+, turniej deblowy losowany, grupy max 5 par w grupie, gramy jeden pełen set z przewagami, system „każdy z każdym” bez „wychodzenia” z grup miejsca i punkty zdobyte w grupach.
W grupach przyznawane są punkty za miejsca, które są wpisywane do rankingu i podsumowywane po każdym turnieju.
Punktacja turniejowa:
1 miejsce – 80 pkt.
2 miejsce – 60 pkt.
3 miejsce – 40 pkt.
4 miejsce – 20 pkt.
5 miejsce – 10 pkt.
6 miejsce – 5 pkt.
      category beginning end  
    1. DEBLE MĘŻCZYŹNI 50+ GRUPA A 2022-01-15 11:00:00 2022-01-15 21:00:00 results (round robin)
    2. DEBLE MĘŻCZYŹNI 50+ GRUPA B 2022-01-15 11:00:00 2022-01-15 21:00:00 results (round robin)
    3. DEBLE MĘŻCZYŹNI 50+ GRUPA C 2022-01-15 11:00:00 2022-01-15 21:00:00 results (round robin)
    name    
     RANKING PO 4.JPG open

    Recent matches in this tournament

    1. DEBLE MĘŻCZYŹNI 50+ GRUPA B Darek Rutkowski Marek Przybylski 7:5 Jacek Świtaj Marek Anioła more 
    2. DEBLE MĘŻCZYŹNI 50+ GRUPA B Maciej Jagielski Adam Ciesielski 6:4 Paweł Nowicki Ryszard Gruetzmacher more 
    3. DEBLE MĘŻCZYŹNI 50+ GRUPA A Sebastian Gałązka Sławomir Lubczyński 6:3 6:3 Leszek Burlaga Witold Pietrowicz more 
    4. DEBLE MĘŻCZYŹNI 50+ GRUPA B Jacek Świtaj Marek Anioła 6:4 Paweł Nowicki Ryszard Gruetzmacher more 
    5. DEBLE MĘŻCZYŹNI 50+ GRUPA B Darek Rutkowski Marek Przybylski 6:3 Maciej Jagielski Adam Ciesielski more 
    6. DEBLE MĘŻCZYŹNI 50+ GRUPA B Darek Rutkowski Marek Przybylski 7:5 Paweł Nowicki Ryszard Gruetzmacher more 
    7. DEBLE MĘŻCZYŹNI 50+ GRUPA B Jacek Świtaj Marek Anioła 6:1 Maciej Jagielski Adam Ciesielski more 
    8. DEBLE MĘŻCZYŹNI 50+ GRUPA A Krzysztof Okarmus Janusz Karbowiak 7:6 7:6 Leszek Burlaga Witold Pietrowicz more 
    9. DEBLE MĘŻCZYŹNI 50+ GRUPA A Sebastian Gałązka Sławomir Lubczyński 7:5 6:4 Krzysztof Okarmus Janusz Karbowiak more 
    10. DEBLE MĘŻCZYŹNI 50+ GRUPA C Piotr Lech Michał Nowacki 6:2 6:4 Wojciech Bocheński Janusz Kapuściński more 
         
     
     
         
    This page uses cookies. Cookies are essential for this webpage to function properly, to enable its functionalites, presenting ads and generation of statistics which helps us understand how you use our website. Further usage of this website, is equal with with usage of cookies for this and directly connected (for your safety) websites.
    X