turna ultimate

Turniej MASTERS Lexus Tecnifibre Kortowo Gentleman's cup VIII edycj 2018/19 (2019-04)

Pełne informacje dostępne są po zalogowaniu.logowanierejestracja w TENIQOdowiedz się więcej
MASTERS Lexus Tecnifibre Kortowo Gentleman's cup  VIII edycj 2018/19 logo
MASTERS Lexus Tecnifibre Kortowo Gentleman's cup  VIII edycj 2018/19 poster

Turniej odbywa się w klubie

Kortowo Tennis Club Poznań

kiedy

2019-04-13 11:00 - 2019-04-13 21:00 weź udział w turnieju - rejestracja dla zawodników

info

INFORMACJE:
TERMIN TURNIEJU >> 13 kwiecień 2019

>> losowanie par deblowych oraz grup turniejowych, piątek godz 17:00
>> kategoria mężczyzn 50+, turniej deblowy losowany, grupy max 4 par w grupie, gramy jeden pełen set z przewagami, system „każdy z każdym' . Po fazie grupowej wychodzą po 2 najlepsze pary i rozgrywany jest turniej systemem pucharowym do wyłonienia zwycięzcy.
W grupach przyznawane są punkty za miejsca, które są wpisywane do rankingu i podsumowywane po każdym turnieju.
Punktacja turniejowa: MASTERS x2
1 miejsce – 80 pkt.
2 miejsce – 60 pkt.
3 miejsce – 30 pkt.
4 miejsce – 20 pkt.
5 miejsce – 10 pkt.
6 miejsce – 5 pkt.
Mecze rozgrywane Piłakami Tecnifibre jedna puszka/4 piłki/na jeden kort na I fazę grupową.
      kategoria początek koniec  
    1. DEBLE MĘŻCZYŹNI 50+ MASTERS GRUPA C 2019-04-13 11:00:00 2019-04-13 21:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    2. DEBLE MĘŻCZYŹNI 50+ MASTERS GRUPA B 2019-04-13 11:00:00 2019-04-13 21:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    3. DEBLE MĘŻCZYŹNI 50+ MASTERS GRUPA A 2019-04-13 11:00:00 2019-04-13 21:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    4. DEBLE MĘŻCZYŹNI 50+ Faza pucharowa 2019-04-13 11:00:00 2019-04-13 21:00:00 wyniki drabinka (8)
    nazwa    
     rank gent 6.JPG otwórz

    Ostatnie mecze w tym turnieju

    1. DEBLE MĘŻCZYŹNI 50+ Faza pucharowa Leszek Burlaga Janusz Karbowiak 6:3 Krzysztof Hołysz Witold Pietrowicz więcej 
    2. DEBLE MĘŻCZYŹNI 50+ Faza pucharowa Krzysztof Hołysz Witold Pietrowicz 6:3 Michał Nowacki Ryszard Stawicki więcej 
    3. DEBLE MĘŻCZYŹNI 50+ Faza pucharowa Leszek Burlaga Janusz Karbowiak 6:4 Sławek Szymanowski Marek Przybylski więcej 
    4. DEBLE MĘŻCZYŹNI 50+ Faza pucharowa Krzysztof Hołysz Witold Pietrowicz 6:3 Ryszard Gruetzmacher Adam Ciesielski więcej 
    5. DEBLE MĘŻCZYŹNI 50+ Faza pucharowa Michał Nowacki Ryszard Stawicki 6:0 Mariusz Mazela Adam Stróżyk więcej 
    6. DEBLE MĘŻCZYŹNI 50+ Faza pucharowa Sławek Szymanowski Marek Przybylski 6:1 Waldemar Olejniczak Tomasz Gorczyca więcej 
    7. DEBLE MĘŻCZYŹNI 50+ Faza pucharowa Leszek Burlaga Janusz Karbowiak 6:1 Piotr Lech Stefan Nowak więcej 
    8. DEBLE MĘŻCZYŹNI 50+ MASTERS GRUPA C Sławek Szymanowski Marek Przybylski 6:3 Jacek Świtaj Krzysztof Okarmus więcej 
    9. DEBLE MĘŻCZYŹNI 50+ MASTERS GRUPA A Mariusz Mazela Adam Stróżyk 6:3 Jerzy Słowiakowski Stanisław Pallach więcej 
    10. DEBLE MĘŻCZYŹNI 50+ MASTERS GRUPA B Waldemar Olejniczak Tomasz Gorczyca 6:3 Maciej Jagielski Wiesław Troszczyński więcej 
         
     
     
         
    Ta strona używa cookie. Pliki cookies są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania witryny i jej funkcjonalności, prezentowania reklam oraz do tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Dalsze korzystanie ze strony jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
    X