turna starter

Turniej ARCHICUP 2011 MISTRZOSTWA POLSKI ARCHITEKTÓW W TENISIE (2011-06)

Pełne informacje dostępne są po zalogowaniu.logowanierejestracja w TENIQOdowiedz się więcej

Turniej odbywa się w klubie

Kortowo Tennis Club Poznań

organizowany przez

M-Active Travel Sp. z o.o. Poznań

kiedy

2011-06-10 17:00 - 2011-06-12 17:00 weź udział w turnieju - rejestracja dla zawodników

ostatnie zdjęcia

marek_durski 2011-06-15 4818 marek_durski 2011-06-15 4817 marek_durski 2011-06-15 4816 marek_durski 2011-06-15 4815 marek_durski 2011-06-15 4814 marek_durski 2011-06-15 4813 marek_durski 2011-06-15 4812 marek_durski 2011-06-15 4811 marek_durski 2011-06-15 4810 marek_durski 2011-06-15 4809 marek_durski 2011-06-15 4808 marek_durski 2011-06-15 4807 marek_durski 2011-06-15 4806 marek_durski 2011-06-15 4805 marek_durski 2011-06-15 4804 marek_durski 2011-06-15 4803 marek_durski 2011-06-15 4802 marek_durski 2011-06-15 4801 marek_durski 2011-06-15 4800 marek_durski 2011-06-15 4799 marek_durski 2011-06-15 4798 marek_durski 2011-06-15 4797 marek_durski 2011-06-15 4796 marek_durski 2011-06-15 4795 marek_durski 2011-06-15 4794 marek_durski 2011-06-15 4793 marek_durski 2011-06-15 4792 marek_durski 2011-06-15 4791 marek_durski 2011-06-15 4790 marek_durski 2011-06-15 4789
Zaloguj się by zobaczyć wszystkie zdjęcia.logowanierejestracja w TENIQOdowiedz się więcej
      kategoria początek koniec  
    1. SINGLE MĘŻCZYZN OPEN 2011-06-11 09:30:00 2011-06-12 17:00:00 wyniki drabinka (16)
    2. SINGLE MĘŻCZYZN 45+ 2011-06-11 09:30:00 2011-06-12 17:00:00 wyniki drabinka (16)
    3. SINGLE MĘŻCZYZN 55+ 2011-06-11 09:30:00 2011-06-12 17:00:00 wyniki drabinka (16)
    4. SINGLE KOBIET OPEN 2011-06-11 10:00:00 2011-06-12 17:00:00 wyniki drabinka (16)
    5. SINGLE MĘŻCZYZN 55+ POCIESZENIE 2011-06-10 17:00:00 2011-06-12 17:00:00 wyniki drabinka (8)
    6. SINGLE MĘŻCZYZN 45+ POCIESZENIA 2011-06-10 17:00:00 2011-06-12 17:00:00 wyniki drabinka (8)
    7. SINGLE KOBIET OPEN POCIESZENIA 2011-06-10 17:00:00 2011-06-12 17:00:00 wyniki drabinka (8)
    8. SINGLE MĘŻCZYZN OPEN POCIESZENIA 2011-06-10 17:00:00 2011-06-12 17:00:00 wyniki drabinka (8)
    nazwa    
     rozpiska sobota.pdf otwórz
     rozpiska niedziela.pdf otwórz
     TournamentInfo.pdf otwórz

    Uczestnicy w tym turnieju

    więcej o Magdalena Adamczak
    Magdalena Adamczak
    więcej o Dominik Adamczyk
    Dominik Adamczyk
    więcej o Michał Ankiersztajn
    Michał Ankiersztajn
    więcej o Grzegorz Baranowski
    Grzegorz Baranowski
    więcej o Andrzej Bartnik
    Andrzej Bartnik
    więcej o Oskar Berent
    Oskar Berent
    więcej o Maria Bernaczyk
    Maria Bernaczyk
    więcej o Bartłomiej Brzózka
    Bartłomiej Brzózka
    więcej o Marian Buława
    Marian Buława
    więcej o Grzegorz Czaus
    Grzegorz Czaus
    więcej o Robert Drobnik
    Robert Drobnik
    więcej o Karol Fiedor
    Karol Fiedor
    więcej o Piotr Fischer
    Piotr Fischer
    więcej o Piotr Frączek
    Piotr Frączek
    więcej o Marek Grudnik
    Marek Grudnik
    więcej o Robert Gzyl
    Robert Gzyl
    więcej o Piotr Haber
    Piotr Haber
    więcej o Piotr Janelli
    Piotr Janelli
    więcej o Jolanta Janusz
    Jolanta Janusz
    więcej o Barbara Jezierska
    Barbara Jezierska
    więcej o Krzysztof Jezierski
    Krzysztof Jezierski
    więcej o Marek Kibler
    Marek Kibler
    więcej o Krystian Kinstowski
    Krystian Kinstowski
    więcej o Adam Kochański
    Adam Kochański
    więcej o Wojciech Kolesiński
    Wojciech Kolesiński
    więcej o Magdalena Kostańska
    Magdalena Kostańska
    więcej o Janusz Kunysz
    Janusz Kunysz
    więcej o Roman Litwicki
    Roman Litwicki
    zaloguj się by zobaczyć wszystkich zawodnikówlogowanierejestracja w TENIQOdowiedz się więcej

    Ostatnie mecze w tym turnieju

    1. SINGLE MĘŻCZYZN OPEN Oskar Berent 6:1 6:4 Łukasz Warczak więcej 
    2. SINGLE MĘŻCZYZN OPEN Tomasz Wilkowski 6:3 6:4 Oskar Berent więcej 
    3. SINGLE MĘŻCZYZN OPEN Piotr Olszewski 6:3 7:5 Tomasz Wilkowski więcej 
    4. SINGLE MĘŻCZYZN OPEN Karol Fiedor 6:4 6:4 Piotr Olszewski więcej 
    5. SINGLE KOBIET OPEN Maria Bernaczyk v/o Jolanta Janusz więcej 
    6. SINGLE KOBIET OPEN Iga Mikołajczak v/o Ewa Szczepańska więcej 
    7. SINGLE KOBIET OPEN Ewa Sakwerda v/o Joanna Sokołowska więcej 
    8. SINGLE MĘŻCZYZN 55+ Marek Kibler v/o Krzysztof Jezierski więcej 
    9. SINGLE MĘŻCZYZN 55+ Piotr Fischer ret. Marek Kibler więcej 
    10. SINGLE MĘŻCZYZN 55+ Janusz Kunysz v/o Grzegorz Baranowski więcej 
         
     
     
         
    Ta strona używa cookie. Pliki cookies są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania witryny i jej funkcjonalności, prezentowania reklam oraz do tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Dalsze korzystanie ze strony jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
    X