turna ultimate

Liga ZŁOTA JESIEŃ TENIS PLANET SMOLEC (2019-08)

Pełne informacje dostępne są po zalogowaniu.logowanierejestracja w TENIQOdowiedz się więcej
ZŁOTA JESIEŃ TENIS PLANET SMOLEC logo
ZŁOTA JESIEŃ TENIS PLANET SMOLEC poster

Liga odbywa się w klubie

Tenis Planet Smolec

kiedy

2019-08-24 12:00 - 2019-11-30 20:00 weź udział w lidze - rejestracja dla zawodników

info

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji .
      kategoria początek koniec  
    1. Grupa 7 2019-08-24 12:00:00 2019-11-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    2. Grupa 2 2019-08-24 12:00:00 2019-11-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    3. Grupa 3 2019-08-24 12:00:00 2019-11-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    4. Grupa 4 2019-08-24 12:00:00 2019-11-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    5. Grupa 5 2019-08-24 12:00:00 2019-11-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    6. Grupa 6 2019-08-24 12:00:00 2019-11-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    7. Grupa 1 2019-08-24 12:00:00 2019-11-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    nazwa    
     TournamentInfo.pdf otwórz

    Uczestnicy w tej lidze

    więcej o Krakiewicz Adam
    Krakiewicz Adam
    więcej o Wójcik Aleksandra
    Wójcik Aleksandra
    więcej o Zagozdon Artur
    Zagozdon Artur
    więcej o Niewiadowski Bartosz
    Niewiadowski Bartosz
    więcej o Michał Bujoczek
    Michał Bujoczek
    więcej o Sobko Ewa
    Sobko Ewa
    więcej o Szewczyk Franciszek
    Szewczyk Franciszek
    więcej o Madejski Jakub
    Madejski Jakub
    więcej o Łukasz Jankowski
    Łukasz Jankowski
    więcej o Dominik Jużyca
    Dominik Jużyca
    więcej o Marek Kamienkow
    Marek Kamienkow
    więcej o Balcerowiak Katarzyna
    Balcerowiak Katarzyna
    więcej o Andrzej Kotos
    Andrzej Kotos
    więcej o Piotr Kotos
    Piotr Kotos
    więcej o Kucharek Krzysztof
    Kucharek Krzysztof
    więcej o Pacholarz Krzysztof
    Pacholarz Krzysztof
    więcej o Smolarek Maciej
    Smolarek Maciej
    więcej o Gil Magda
    Gil Magda
    więcej o Sobko Magda
    Sobko Magda
    więcej o Wiktor Makles
    Wiktor Makles
    więcej o Aleksandra Maksymowicz
    Aleksandra Maksymowicz
    więcej o Pogorlecki Marek
    Pogorlecki Marek
    więcej o Emil Mędrecki
    Emil Mędrecki
    więcej o Jolanta Michalska
    Jolanta Michalska
    więcej o Bogumił Nowicki
    Bogumił Nowicki
    więcej o Muciek Paweł
    Muciek Paweł
    więcej o Tracz Piotr
    Tracz Piotr
    więcej o Andrzej Południak
    Andrzej Południak
    zaloguj się by zobaczyć wszystkich zawodnikówlogowanierejestracja w TENIQOdowiedz się więcej

    Ostatnie mecze w tej lidze

    1. Grupa 4 Pawliszyn Przemek 6:0 6:0 Smolarek Maciej więcej 
    2. Grupa 4 Andrzej Kotos 6:0 6:0 Smolarek Maciej więcej 
    3. Grupa 6 Jolanta Michalska 6:1 6:4 Pradzynski Wojciech więcej 
    4. Grupa 6 Jolanta Michalska 6:0 6:4 Malinowski Wojciech więcej 
    5. Grupa 5 Michał Bujoczek 6:3 6:3 Tomasz Zin więcej 
    6. Grupa 5 Madejski Jakub 6:4 6:4 Wiktor Makles więcej 
    7. Grupa 1 Jerczyński Tomasz 6:0 6:3 Kucharek Krzysztof więcej 
    8. Grupa 7 Sobko Ewa 7:6 1:6 7:6 (10:8) Szatkowski Zbigniew więcej 
    9. Grupa 7 Santorowska Zofia 6:2 3:6 7:6 (10:8) Szatkowski Zbigniew więcej 
    10. Grupa 7 Szatkowski Zbigniew 6:2 6:2 Wójcik Aleksandra więcej 
         
     
     
         
    Ta strona używa cookie. Pliki cookies są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania witryny i jej funkcjonalności, prezentowania reklam oraz do tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Dalsze korzystanie ze strony jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
    X