turna ultimate

Liga ORŁOWSKA 2021 (2021-04)

Pełne informacje dostępne są po zalogowaniu.logowanierejestracja w TENIQOdowiedz się więcej
ORŁOWSKA 2021 logo

Liga odbywa się w klubie

Gdynia Orłowo Gdynia

kiedy

2021-04-27 12:00 - 2021-09-30 20:00 weź udział w lidze - rejestracja dla zawodników

info

Formuła ligi jest zamknięta dla graczy z zewnątrz.

ostatnie zdjęcia

liga-orlowska-2018 2018-05-13 11295 liga-orlowska-2018 2018-05-06 11294
Zaloguj się by zobaczyć wszystkie zdjęcia.logowanierejestracja w TENIQOdowiedz się więcej
      kategoria początek koniec  
    1. GRUPA 1 MAJ 2021-04-27 12:00:00 2021-05-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    2. GRUPA 2 MAJ 2021-04-27 12:00:00 2021-05-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    3. GRUPA 3 MAJ 2021-04-27 12:00:00 2021-05-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    4. GRUPA 4 MAJ 2021-04-27 12:00:00 2021-05-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    5. GRUPA 5 MAJ 2021-04-27 12:00:00 2021-05-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    6. CZERWIEC GRUPA 1 2021-06-07 12:00:00 2021-06-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    7. CZERWIEC GRUPA 2 2021-06-07 12:00:00 2021-09-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    8. CZERWIEC GRUPA 3 2021-06-07 12:00:00 2021-06-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    9. CZERWIEC GRUPA 4 2021-04-27 12:00:00 2021-09-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    10. CZERWIEC GRUPA 5 2021-06-07 12:00:00 2021-06-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    nazwa    
     TournamentInfo.pdf otwórz

    Ostatnie mecze w tej lidze

    1. CZERWIEC GRUPA 3 Kamil Wojciuk 2:6 6:3 6:4 Adam Szulski więcej 
    2. CZERWIEC GRUPA 5 Jędrzej Strumiłło 6:0 6:0 Aleksander Skibicki więcej 
    3. CZERWIEC GRUPA 5 Tymoteusz Kulbikowski 6:0 6:0 w/o Aleksander Skibicki więcej 
    4. CZERWIEC GRUPA 2 Robert Siatkowski 1:6 6:4 6:1 Michał Armatyński więcej 
    5. CZERWIEC GRUPA 5 Piotr Bojarski 6:0 6:0 w/o Aleksander Skibicki więcej 
    6. CZERWIEC GRUPA 5 Piotr Bojarski 6:1 6:2 Jan Wąchała więcej 
    7. CZERWIEC GRUPA 3 Oskar Berent 6:4 5:7 7:5 Adam Szulski więcej 
    8. CZERWIEC GRUPA 3 Adam Szulski 6:3 6:0 Piotr Drewla więcej 
    9. CZERWIEC GRUPA 2 Tomasz Wangler 6:1 6:3 Robert Siatkowski więcej 
    10. CZERWIEC GRUPA 1 Arkadiusz Aszyk 6:2 6:2 Jan Wroński więcej 
         
     
     
         
    Ta strona używa cookie. Pliki cookies są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania witryny i jej funkcjonalności, prezentowania reklam oraz do tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Dalsze korzystanie ze strony jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
    X