turna ultimate

Liga ORŁOWSKA 2020 (2020-05)

Pełne informacje dostępne są po zalogowaniu.logowanierejestracja w TENIQOdowiedz się więcej
ORŁOWSKA 2020 logo

Liga odbywa się w klubie

Gdynia Orłowo Gdynia

kiedy

2020-05-01 12:00 - 2020-09-30 20:00 weź udział w lidze - rejestracja dla zawodników

info

Formuła ligi jest zamknięta dla graczy z zewnątrz.

ostatnie zdjęcia

liga-orlowska-2018 2018-05-13 11295 liga-orlowska-2018 2018-05-06 11294
Zaloguj się by zobaczyć wszystkie zdjęcia.logowanierejestracja w TENIQOdowiedz się więcej
      kategoria początek koniec  
    1. SIERPIEŃ GRUPA 1 2020-08-01 12:00:00 2020-08-31 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    2. SIERPIEŃ GRUPA 2 2020-08-01 12:00:00 2020-08-31 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    3. SIERPIEŃ GRUPA 3 2020-08-01 12:00:00 2020-08-31 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    4. SIERPIEŃ GRUPA 4 2020-08-01 12:00:00 2020-08-31 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    5. SIERPIEŃ GRUPA 5 2020-08-01 12:00:00 2020-08-31 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    6. WRZESIEN GRUPA 1 2020-09-01 12:00:00 2020-09-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    7. WRZESIEN GRUPA 2 2020-09-01 12:00:00 2020-09-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    8. WRZESIEN GRUPA 3 2020-05-01 12:00:00 2020-09-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    9. WRZESIEN GRUPA 4 2020-09-01 12:00:00 2020-09-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    10. WRZESIEN GRUPA 5 2020-09-01 12:00:00 2020-09-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    nazwa    
     TournamentInfo.pdf otwórz

    Ostatnie mecze w tej lidze

    1. WRZESIEN GRUPA 4 Maciej Komorowski 7:5 6:1 Robert Siatkowski więcej 
    2. WRZESIEN GRUPA 2 Tomasz Sobczak 6:7 (5:7) 6:4 6:4 Arkadiusz Aszyk więcej 
    3. WRZESIEN GRUPA 2 Tomasz Sobczak 3:6 7:6 (7:1) 6:2 Tomasz Wangler więcej 
    4. WRZESIEN GRUPA 4 Robert Siatkowski 3:6 7:5 7:5 Adam Szulski więcej 
    5. WRZESIEN GRUPA 1 Przemysław Bielawski 6:1 7:5 Oskar Berent więcej 
    6. WRZESIEN GRUPA 2 Tomasz Sobczak 6:1 7:6 (7:5) Michał Armatyński więcej 
    7. WRZESIEN GRUPA 1 Jan Wroński 6:0 6:0 w/o Oskar Berent więcej 
    8. WRZESIEN GRUPA 2 Tomasz Wangler 6:4 6:7 (2:7) 7:6 (7:4) Michał Armatyński więcej 
    9. WRZESIEN GRUPA 5 Piotr Drewla 6:0 6:0 w/o Piotr Podsiadlo więcej 
    10. WRZESIEN GRUPA 3 Bogusław Kowal 6:0 6:0 w/o Kamil Wojciuk więcej 
         
     
     
         
    Ta strona używa cookie. Pliki cookies są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania witryny i jej funkcjonalności, prezentowania reklam oraz do tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Dalsze korzystanie ze strony jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
    X