turna ultimate

Turniej ARTCUP 2013 (2013-06)

Pełne informacje dostępne są po zalogowaniu.logowanierejestracja w TENIQOdowiedz się więcej
ARTCUP 2013 logo
ARTCUP 2013 poster

Turniej odbywa się w klubie

Kortowo Tennis Club Poznań

organizowany przez

M-Active Travel Sp. z o.o. Poznań

kiedy

2013-06-15 09:00 - 2013-06-15 19:00 weź udział w turnieju - rejestracja dla zawodników

info

Pomysłodawca i organizator Waldemar Górka, Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Transplantologii Szpiku u Dzieci oraz Kortowo Tennis Club mają zaszczyt zaprosić 15 czerwca 2013 na VIII Charytatywny Deblowy Turniej Tenisa połączony z licytacją prac plastycznych.

Dochód z licytacji zostanie przeznaczony na zakup sprzętu dla oddziału dziecięcego Kliniki Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

ostatnie zdjęcia

G.Galkin- Krajobraz górski - olej na kartonie-25x35-1960 7857 artcup-2013 2013-06-17 7856 artcup-2013 2013-06-17 7854 artcup-2013 2013-06-17 7855 artcup-2013 2013-06-17 7853 Eugeniusz Gerlach,  Dama z wachlarzem-70x50-1994r.- pastel 7823 Grzegorz Ratajczyk, Akropol-akwaforta-30x24-2006 7689 Ireneusz Szczęch, Przed odjazdem-80x70-2013r 7822 Ryszard Kaja, Skrzypek na dachu - 90x60-2013r. technika mieszana 7824 Marcin Kaczmarek, PH & AJ - 100x70- 2012 r. - grafika komputerowa zestawienie inicjałów PH ( Poul Henningsen ) i AJ (Arne Jacobsen) 7825 Hanna Józefowska-Nawrot, Samotność 7820 Hanna Józefowska-Nawrot, Tożsamość 7821 Małgorzata Maciaszek, Andy- acryl na płótnie-50x70-2012 7713 Aleksandra Leśnik-Krowicka, Bez tytułu-technika mieszana-20x50-2012 7712 Tomasz Akusz, Bez tytułu-technika mieszana-60x22-2012 7711 Katarzyna Zygadlewicz, Bez tytułu-rysunek-41x28-2012 7710 Laura La Wasilewska, Błękitny uśmiech-olej na płótnie-24x24-2012 7709 Rafał Rąpała, Bez tytułu-olej na płótnie-100x80-2011 7708 Maciej Mańkowski, Taniec-fotografia montaż elektroniczny-52x110-2010 7707 Agnieszka Balewska, Chmura różowa z ptakiem-olej na płycie-70x70 (z kolekcji Wojciecha Makowieckiego) 7706 Artykwariat Kitigawa Ultamaro ( 1753-1806) Kurtyzana Hanaogi ok.1806-reprint z końca XiX w.-39x27 7705 Grażyna Banaszkiewicz, Z cyklu Prosto w słońce-fotografia-60x40-2011 7704 Maciej Przybylski, Bez tytułu-rysunek-40x30-2010 7703 Galeria Forform Kees van Dongen ( 1877-1968) Les Peinters Temoins de Leur Temps-  litografia na papierze-70x52 – 1964 7702 Joanna Buczak,  Czarny kot-rzeźba ceramika-wysokość 65-2011 7701 Beata Pflanz, Circlus of Energy IV – acryl na płótnie-24x24-2012 7700 Małgorzata Kłos, Loty-olej na płótne-61x24-2010 7699 Jarosław Miklasiewicz, Dziewczyna-olej na płótnie-40x50-2009 7698 Mirosław Pawłowski, Kamuflaż-grafika-70x100-2011 7697 Tadeusz Wieczorek, Wiroman SL 8-acryl na płótnie-40x40-2010 7696
Zaloguj się by zobaczyć wszystkie zdjęcia.logowanierejestracja w TENIQOdowiedz się więcej
      kategoria początek koniec  
    1. DEBLE MĘŻCZYZN OPEN GRUPA I 2013-06-15 09:00:00 2013-06-15 19:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    2. DEBLE MĘŻCZYZN OPEN GRUPA II 2013-06-15 09:00:00 2013-06-15 19:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    3. DEBLE MĘŻCZYZN OPEN GRUPA III 2013-06-15 09:00:00 2013-06-15 19:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    4. DEBLE MĘŻCZYZN OPEN GRUPA IV 2013-06-15 09:00:00 2013-06-15 19:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    5. DEBLE MĘŻCZYZN OPEN GRUPA V 2013-06-15 09:00:00 2013-06-15 19:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    6. DEBLE MĘŻCZYZN OPEN GRUPA VI 2013-06-15 09:00:00 2013-06-15 19:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    7. DEBLE MĘŻCZYZN OPEN FINAŁY 2013-06-15 09:00:00 2013-06-15 19:00:00 wyniki drabinka (16)
    brak plików do pobrania

    Uczestnicy w tym turnieju

    więcej o Remigiusz Adamek
    Remigiusz Adamek
    więcej o Doni-Mikołaj Allecou
    Doni-Mikołaj Allecou
    więcej o Paweł Ambrosionek
    Paweł Ambrosionek
    więcej o Marcin Bernaczyk
    Marcin Bernaczyk
    więcej o Stanisław Bogacki
    Stanisław Bogacki
    więcej o Bolesław Brodnicki
    Bolesław Brodnicki
    więcej o Przemysław Dębski
    Przemysław Dębski
    więcej o Wacław Domagała
    Wacław Domagała
    więcej o Marek Durski
    Marek Durski
    więcej o Jerzy Dzięcioł
    Jerzy Dzięcioł
    więcej o Zbigniew Furmańczak
    Zbigniew Furmańczak
    więcej o Jerzy Glabisz
    Jerzy Glabisz
    więcej o Bartłomiej Goliszek
    Bartłomiej Goliszek
    więcej o Adam Gługiewicz
    Adam Gługiewicz
    więcej o Piotr Haber
    Piotr Haber
    więcej o Dariusz Iżycki
    Dariusz Iżycki
    więcej o Tomasz Jachowicz
    Tomasz Jachowicz
    więcej o Przemysław Jarno
    Przemysław Jarno
    więcej o Bartek Jeske
    Bartek Jeske
    więcej o Tomasz Kaczmarek
    Tomasz Kaczmarek
    więcej o Krzysztof Kautz
    Krzysztof Kautz
    więcej o Zdzisław Kałek
    Zdzisław Kałek
    więcej o Dobrochna Kucharska
    Dobrochna Kucharska
    więcej o Michał Lehmann
    Michał Lehmann
    więcej o Filip Mielnik
    Filip Mielnik
    więcej o Jędrzej Molicki
    Jędrzej Molicki
    więcej o Filip Muzolf
    Filip Muzolf
    więcej o Sławomir Nitek
    Sławomir Nitek
    zaloguj się by zobaczyć wszystkich zawodnikówlogowanierejestracja w TENIQOdowiedz się więcej

    Ostatnie mecze w tym turnieju

    1. DEBLE MĘŻCZYZN OPEN GRUPA IV Krzysztof Szydłowski Robert Ziarkowski 0:0 ret. Roman Piec Jakub Piec więcej 
    2. DEBLE MĘŻCZYZN OPEN FINAŁY Bartek Jeske Remigiusz Adamek 0:0 ret. Michał Lehmann Paweł Ambrosionek więcej 
    3. DEBLE MĘŻCZYZN OPEN FINAŁY Bolesław Brodnicki Przemysław Dębski 6:4 Krzysztof Wierszyłłowski Krzysztof Kautz więcej 
    4. DEBLE MĘŻCZYZN OPEN FINAŁY Bartek Jeske Remigiusz Adamek 7:5 Jerzy Dzięcioł Jędrzej Molicki więcej 
    5. DEBLE MĘŻCZYZN OPEN FINAŁY Bartek Jeske Remigiusz Adamek 6:4 Bolesław Brodnicki Przemysław Dębski więcej 
    6. DEBLE MĘŻCZYZN OPEN FINAŁY Bartek Jeske Remigiusz Adamek 6:3 Bartłomiej Ordanik Paweł Przybylski więcej 
    7. DEBLE MĘŻCZYZN OPEN FINAŁY Bartłomiej Goliszek Maciej Siecla 7:6 Marcin Bernaczyk Filip Mielnik więcej 
    8. DEBLE MĘŻCZYZN OPEN FINAŁY Bartłomiej Ordanik Paweł Przybylski 6:4 Bartłomiej Goliszek Maciej Siecla więcej 
    9. DEBLE MĘŻCZYZN OPEN GRUPA VI Krzysztof Kautz Krzysztof Wierszyłłowski 7:5 Sławomir Nitek Wacław Domagała więcej 
    10. DEBLE MĘŻCZYZN OPEN GRUPA VI Przemysław Jarno Jakub Puchalski 6:4 Krzysztof Kautz Krzysztof Wierszyłłowski więcej 
         
     
     
         
    Ta strona używa cookie. Pliki cookies są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania witryny i jej funkcjonalności, prezentowania reklam oraz do tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Dalsze korzystanie ze strony jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
    X