turna ultimate

Liga Gdyńska zimowa liga tenisowa 2016/2017 (2016-10)

Pełne informacje dostępne są po zalogowaniu.logowanierejestracja w TENIQOdowiedz się więcej

Liga odbywa się w klubie

TKS "Arka" Gdynia

kiedy

2016-10-19 12:00 - 2017-04-30 20:00 weź udział w lidze - rejestracja dla zawodników

info

Formuła ligi jest zamknięta. Chętnych proszę o kontakt telefoniczny 502 267 023.
Gramy na dowolnych kortach w Gdyni i okolicach, regulamin dostępny wraz z kontaktami uczestników.
Planowane terminy rozgrywek:
Runda I do 04-12-2016
Runda II do 15-01-2017
Runda III do 26-02-2017
Runda IV do 02-04-2017
Runda finałowa do 07-05-2017
Punktacja
+1 meczu rozegrany
+1 meczy przegrany
+3 meczy przegrany
+1 przegranie meczu w trzech setach (liczone po zakończeniu edycji)
      kategoria początek koniec  
    1. III EDYCJA SINGLE MĘŻCZYŹNI OPEN GRUPA 3 2017-01-16 12:00:00 2017-04-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    2. III EDYCJA SINGLE MĘŻCZYŹNI OPEN GRUPA 4 2017-01-16 12:00:00 2017-04-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    3. IV RUNDA SINGLE MĘŻCZYŹNI OPEN GRUPA 1 2016-10-19 12:00:00 2017-04-02 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    4. IV RUNDA SINGLE MĘŻCZYŹNI OPEN GRUPA 2 2016-10-19 12:00:00 2017-04-02 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    5. IV RUNDA SINGLE MĘŻCZYŹNI OPEN GRUPA 3 2016-10-19 12:00:00 2017-04-02 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    6. IV RUNDA SINGLE MĘŻCZYŹNI OPEN GRUPA 4 2016-10-19 12:00:00 2017-04-02 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    7. V RUNDA FINAŁOWA SINGLE MĘŻCZYŹNI OPEN GRUPA 4 2016-10-19 12:00:00 2017-05-07 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    8. V RUNDA FINAŁOWA SINGLE MĘŻCZYŹNI OPEN GRUPA 3 2016-10-19 12:00:00 2017-05-07 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    9. V RUNDA FINAŁOWA SINGLE MĘŻCZYŹNI OPEN GRUPA 2 2016-10-19 12:00:00 2017-05-07 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    10. V RUNDA FINAŁOWA SINGLE MĘŻCZYŹNI OPEN GRUPA 1 2016-10-19 12:00:00 2017-05-07 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    nazwa    
     TournamentInfo.pdf otwórz

    Ostatnie mecze w tej lidze

    1. V RUNDA FINAŁOWA SINGLE MĘŻCZYŹNI OPEN GRUPA 2 Krzysztof Kołkowski 6:4 6:2 Sebastian Didyk więcej 
    2. V RUNDA FINAŁOWA SINGLE MĘŻCZYŹNI OPEN GRUPA 3 Krzysztof Kochanowski 0:6 6:1 6:3 Piotr Drewla więcej 
    3. V RUNDA FINAŁOWA SINGLE MĘŻCZYŹNI OPEN GRUPA 2 Maciej Urbanek 7:6 (7:1) 6:3 Sebastian Didyk więcej 
    4. V RUNDA FINAŁOWA SINGLE MĘŻCZYŹNI OPEN GRUPA 2 Krzysztof Kołkowski 6:1 3:6 6:0 Maciej Urbanek więcej 
    5. IV RUNDA SINGLE MĘŻCZYŹNI OPEN GRUPA 4 Marcin Twardowski 6:0 6:0 w/o Marcin Janda więcej 
    6. IV RUNDA SINGLE MĘŻCZYŹNI OPEN GRUPA 4 Marcin Twardowski 6:0 6:0 w/o Jakub Kowalewski więcej 
    7. IV RUNDA SINGLE MĘŻCZYŹNI OPEN GRUPA 1 Robert Siatkowski 6:3 6:2 Adam Szulski więcej 
    8. IV RUNDA SINGLE MĘŻCZYŹNI OPEN GRUPA 3 Sebastian Didyk 6:1 7:6 (7:5) Mariusz Miszewski więcej 
    9. IV RUNDA SINGLE MĘŻCZYŹNI OPEN GRUPA 1 Michał Armatyński 6:3 6:1 Adam Szulski więcej 
    10. IV RUNDA SINGLE MĘŻCZYŹNI OPEN GRUPA 1 Michał Armatyński 6:3 6:1 Robert Siatkowski więcej 
         
     
     
         
    Ta strona używa cookie. Pliki cookies są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania witryny i jej funkcjonalności, prezentowania reklam oraz do tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Dalsze korzystanie ze strony jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
    X