turna ultimate

Liga LIGA ORŁOWSKA 2018 (2018-05)

Pełne informacje dostępne są po zalogowaniu.logowanierejestracja w TENIQOdowiedz się więcej
LIGA ORŁOWSKA 2018 logo

Liga odbywa się w klubie

Gdynia Orłowo Gdynia

kiedy

2018-05-01 12:00 - 2018-09-30 20:00 weź udział w lidze - rejestracja dla zawodników

info

Formuła ligi jest zamknięta dla graczy z zewnątrz.

ostatnie zdjęcia

liga-orlowska-2018 2018-05-13 11295 liga-orlowska-2018 2018-05-06 11294
Zaloguj się by zobaczyć wszystkie zdjęcia.logowanierejestracja w TENIQOdowiedz się więcej
      kategoria początek koniec  
    1. SIERPIEŃ GRUPA 1 2018-05-01 12:00:00 2018-09-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    2. SIERPIEŃ GRUPA 2 2018-05-01 12:00:00 2018-09-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    3. SIERPIEŃ GRUPA 3 2018-05-01 12:00:00 2018-09-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    4. SIERPIEŃ GRUPA 4 2018-05-01 12:00:00 2018-09-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    5. WRZESIEŃ GRUPA 1 2018-09-01 12:00:00 2018-09-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    6. WRZESIEŃ GRUPA 2 2018-09-03 12:00:00 2018-09-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    7. WRZESIEŃ GRUPA 3 2018-09-03 12:00:00 2018-09-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    8. WRZESIEŃ GRUPA 4 2018-05-01 12:00:00 2018-09-30 20:00:00 wyniki (każdy z każdym)
    nazwa    
     TournamentInfo.pdf otwórz

    Ostatnie mecze w tej lidze

    1. WRZESIEŃ GRUPA 4 Marcin Janda 6:0 6:0 w/o Jakub Kowalewski więcej 
    2. WRZESIEŃ GRUPA 4 Piotr Drewla 6:0 6:0 w/o Jakub Kowalewski więcej 
    3. WRZESIEŃ GRUPA 2 Tomasz Sobczak 6:7 (8:10) 6:3 6:3 Aleksander Skibicki więcej 
    4. WRZESIEŃ GRUPA 3 Michał Armatyński 6:1 6:4 Jędrzej Strumiłło więcej 
    5. WRZESIEŃ GRUPA 3 Michał Armatyński 6:3 7:5 Andrzej Tęczar więcej 
    6. WRZESIEŃ GRUPA 4 Adam Szulski 6:0 6:0 w/o Jakub Kowalewski więcej 
    7. WRZESIEŃ GRUPA 1 Oskar Berent 6:0 6:0 Tomasz Wangler więcej 
    8. WRZESIEŃ GRUPA 1 Mikołaj Krzyżanowski 6:0 6:0 w/o Tomasz Wangler więcej 
    9. WRZESIEŃ GRUPA 1 Mikołaj Krzyżanowski 6:1 6:2 Oskar Berent więcej 
    10. WRZESIEŃ GRUPA 1 Maciej Ruszewski 6:0 6:0 w/o Tomasz Wangler więcej 
         
     
     
         
    Ta strona używa cookie. Pliki cookies są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania witryny i jej funkcjonalności, prezentowania reklam oraz do tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Dalsze korzystanie ze strony jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
    X